मनोरञ्जन

भारतले पाकिस्तानलाई ३ रनले हरायोः टी–२० मा भारतको सबैभन्दा कम स्कोर

न्यूयॉर्क, जेष्ठ २७ । टी–२० विश्वकपमा भारतले पाकिस्तानलाई १२० रनको लक्ष्य पछ्याउन दिएन । पाकिस्तानले ७ विकेट गुमाएर ११३ रन मात्रै बनाउन सकयो । यो टी–२० अन्तर्राष्ट्रियमा भारतले डिफेन्ड गरेको सबैभन्दा सानो स्कोर हो । अन्तिम ओभरमा पाकिस्तानलाई जितका लागि १८ रन चाहिएको थियो, अर्शदीपले यो ओभरमा ११ रन मात्र दिए । भारतले पाकिस्तानलाई ६ रनले हरायो ।

जसप्रित बुमराहले उत्कृष्ट बलिङ गरे । पाकिस्तानलाई २ ओभरमा २१ रन चाहिएको थियो । बुमराहले ६ बलमा ३ रन दिएर इफ्तिखारको महत्वपूर्ण विकेट लिए । पाकिस्तानले टस जितेर भारतलाई ब्याटिङको निम्तो दिएको थियो । टीम इन्डिया ११९ रनमा अलआउट भयो । टी–२० अन्तर्राष्ट्रियमा पाकिस्तानविरुद्ध भारत पहिलो पटक अलआउट भएको हो ।

सानो स्कोर पछ्याउँदै पाकिस्तानी टोली जिततर्फ अघि बढिरहेको थियो तर बुमराहले मोहम्मदलाई प्रहार गरे । १५ औं ओभरको पहिलो बलमा रिजवान आउट भएका थिए । त्यसपछि टोलीमाथि दबाब बढ्यो । र अन्ततः उनी लक्ष्यमा पुग्न सकेनन् । भारतका लागि जसप्रित बुमराहले ३, हार्दिक पाण्ड्याले २ र अर्शदीप सिंह र अक्षरले एक एक विकेट लिए ।