अन्तराष्ट्रिय

दक्षिणी मेक्सिकोमा २७ क्युबाली आप्रवासीहरू सवार भएको ठूलो ट्रक दुर्घटना; १० जनाको मृत्यु

मेक्सिको सिटी । दक्षिणी मेक्सिकोमा आइतबार बिहान एउटा ट्रक दुर्घटनामा परेको छ । यस सडक दुर्घटनामा दश जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै दादुराका कारण बढी घाइते भएका छन् ।

मृतक सबै महिला रहेको अधिकारीहरूले जानकारी दिए, जसमध्ये एकको उमेर १८ वर्षभन्दा कम थियो । मेक्सिकोको नेसनल माइग्रेसन इन्स्टिच्युट (आईएनएम) को बयानलाई उद्धृत गर्दै दक्षिणी राज्य चियापासको पिजिज्यापन–टोन्ला राजमार्गमा ट्रकले २७ क्युबाली आप्रवासी बोकेको थियो ।

मेक्सिकोको नेशनल माइग्रेसन इन्स्टिच्युट (आईएनएम) को विज्ञप्ति उद्धृत गर्दै सीएनएनले दक्षिणी राज्य चियापासको पिजिजियापान–टोन्ला राजमार्गमा दुर्घटना भएको बताएको हो । अधिकारीहरूले प्रारम्भिक रिपोर्टहरूले देखाए अनुसार चालकले तीव्र गतिमा गाडी चलाएको र गाडीको नियन्त्रण गुमाए र गाडी पल्टिएपछि घटनास्थलबाट भागेको थियो । अधिकारीका अनुसार घाइते सबैको अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।